Odkrywanie natury jako rodziny

Wspaniałe na świeżym powietrzu ma tak wiele do zaoferowania. Wspaniałym sposobem na spędzenie dobrego czasu razem jako rodziny jest wyjście na zewnątrz i odkrywanie przyrody. Są nieskończone doświadczenia, gdziekolwiek leżą Twoje zainteresowania i pasje. Można wędrować, jeździć rowerem, pływać, obserwować ptaki, odwiedzić park lub po prostu być w ogrodzie. Jeśli szukasz sposobów spędzania wolnego czasu z rodziną, oto kilka wskazówek do odkrywania przyrody.

 

Odwiedź Park Sąsiedztwa

Większość dzielnic ma co najmniej jeden park w odległości spaceru od domów. Wydatki rano lub po południu w parku mogą być doskonałym sposobem na zabawę jako rodzina i przyrodę. Niezależnie od tego, czy mały park z tylko placem zabaw i trawnikiem lub większym parkiem z trasami spacerowymi, boiskami sportowymi i obszarem piknikowym, znajdziesz coś dla rozrywki rodziny. Parki mają więcej do zaoferowania niż konstrukcje wykonane przez człowieka. Poświęć trochę czasu, aby cieszyć się pięknymi liśćmi liści lub wiosennych kwiatów, wiewiórkami i ptakami, gąsienicami i innymi błędami. Nie zapomnij zabrać aparatu, aby można było uchwycić piękno natury i rodziny korzystających z niego. Wybierz kilka dobrych zdjęć i wyświetla je w domu w ramkach o tematyce przyrody.

 

Przejść się

Świetna forma ćwiczeń, którą prawie każdy może cieszyć się chodzi. Ciekawe szlaki turystyczne można znaleźć niemal wszędzie. Znajdź szlak, który przyciąga wszystkich w Twojej rodzinie i upewnij się, że jest odpowiedni dla wszystkich jego zdolności i potrzeb. Jeśli małe dziecko będzie w wózku, wybierz ścieżkę betonową poziomą. Jeśli Twoja rodzina lubi piesze wędrówki, każda osoba wybierze ulubiony ślad za każdym razem, gdy wychodzisz. Ścieżki zmieniają się wraz z pórkami, więc na pewno będziesz mieć nowe doświadczenie za każdym razem, gdy wycieczka. Widok wiosennych kwiatów będzie wyglądał zupełnie inaczej, gdy zaklął w kolorze jesiennym. Widok zmienia się całkowicie, gdy śnieg jest na ziemi. Niezależnie od pory roku podziwiać można naturę, poświęcać czas z rodziną, otrzymując dobrą dawkę świeżego powietrza i ćwiczeń.

 

Jeździć na rowerze

Jeśli masz szczęście, że mieszkasz w mieście, które ma trasy rowerowe, po prostu musisz wyjść za drzwi, aby znaleźć idealne miejsce na przejażdżkę. Jeśli wszyscy w rodzinie lubią jeździć, rower może być świetnym sposobem na odkrywanie i podziwianie przyrody. Twoje rodzinne wakacje mogą obejmować przejażdżkę do określonego miejsca docelowego, takiego jak park lub jezioro, lub w ogóle nie przeznaczenia, tylko dzień zabawy na rowerach wzdłuż tras. Przed wyjazdem upewnij się, że każdy ma odpowiedni hełm i zna zasady bezpieczeństwa roweru. Małe dzieci mogą mieć dużo zabawy w przyczepie rowerowej przymocowanej do roweru rodziców.

 

Odwiedź Zoo

Jeśli twoja rodzina ostatnio nie odwiedziła zoo, może być czas, aby zobaczyć, czego brakowało. Ogrody zoologiczne oferują niedrogi sposób spędzenia czasu z rodziną. Niezależnie od tego, czy odwiedzisz duże zoo z licznymi egzotycznymi zwierzętami czy małym ogrodem zoologicznym, które mają na celu rehabilitację i opiekę nad lokalną przyrodą, twoja wizyta może być dla Państwa edukacją i zabawą. Ogród zoologiczny oferuje doskonałą okazję fotografowania. Twoje dzieci będą cieszyć się pozowanie ze zwierzętami w pieszczotnym zoo lub mogą też zabrać własne zdjęcia. Pozwól im zabrać kamerę własną, aby przyciągnąć ich interesy. Możesz wtedy pomóc dziecku udostępnić swoje zdjęcia z przyjaciółmi, wyświetlając je w zabawnych wiszących ramkach do zdjęć w sypialni lub w pokoju zabaw.