Budowa kryty Zen Garden – jak i dlaczego powinieneś

Życie w teraźniejszości, podobnie jak w tej chwili, to znaczenie, jakie niesie ze sobą słowo Zen, które również uczy nas, aby cieszyć się i bawić się pięknem natury i wspaniałymi prezentami. Choć wierzenia Zen zostały po raz pierwszy nauczane w całej religii buddyjskiej, jest ona również używana na całym świecie. Jest to również praktykowane z kilkoma innymi nazwami jak Seon w Korei, Chan w Chinach i Thien w Wietnamie, ale oczywiście wszystko sprowadza się do buddyzmu. Wewnętrzny ogród Zen jest spokojny, inspirujący i radości, aby zobaczyć osoby korzystające z ogrodnictwa, ale oczywiście może to być dla tych, którzy również chcą go podziwiać. Oto kilka sposobów, aby cieszyć się ogrodem zen i odprężyć się na ciało i ducha.

Łączenie przyrody poprzez elementy

Aby stworzyć Zen musimy zebrać wszystkie elementy z natury, które są przypuszczalnie płynącą wodą, kamyczkami i skałami wraz z suchym krajobrazem. Idealnie nadaje się do umieszczenia w ogrodzie zen Zen w obszarze idealnym do tego rozmiaru, w którym zazwyczaj relaksujesz się najbardziej w Twoim domu. Będziesz chciał zwrócić uwagę na swój ogród zen Zen i móc go odbudować codziennie, jak tylko się najpierw utworzysz. Zdecyduj się na kształt, rośliny i skały; Bonsai lub bambusa są doskonałymi roślinami dla tego projektu, ponieważ dobrze pasują do każdego projektu, nad którym można się wymyślić.

Mała Pomoc

Mając trochę kłopotu, zaczęliśmy dodawać i zmieniać, a po prostu chcieć, aby domowy ogród zen już się zaczął iść? Cóż, dobra wiadomość, istnieją wewnętrzne zestawy ogrodów Zen, które można kupić, które składają się z wszystkich niezbędnych elementów wymaganych do założenia w bardzo krótkim czasie. Istnieje wiele innych sposobów na wymyślanie takich pomysłów, jak wyszukiwanie w ogrodzie Zen w internecie, szukanie zdjęć już zrobionych ogrodów, które można później ubierać na własne potrzeby. Możesz także odwiedzić sklepy z książkami, aby uzyskać więcej informacji i rysunków, które zachęcą Cię do bycia twórczym.

Ogród przynosi Ci znacznie więcej niż tylko kilka roślin

Posiadanie krytego ogrodu zen przynosi znacznie więcej niż myślisz. Pomoże Ci w odprężeniu, usunięciu niektórych lub wszystkich stresu i co najważniejsze spokój w Twoim otoczeniu. Trickling woda przynosi ten efekt w rzeczywistość i osiąga się z tak prostego tworzenia. Umieść Ogród Zen, gdzie będzie się najbardziej relaksować, np. W sypialni, w której zaczniesz wiedzieć, co dobre senna sen naprawdę lubi, lub też możesz korzystać z salonu, gdzie można po prostu rozmyślać, rozkoszując się rozbrykanymi dźwiękami wody.